Property Sale
Sale
$88,500
DeedBook 5515, Page 345
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,063 | +5.2% |
| 2024 | $9,566 | +16.3% |
| 2023 | $8,224 | +0.4% |
| 2022 | $8,188 | +4.5% |
Year Built: 1960
210 Fourth Avenue
Residential
237 North Lagoon Road
Residential
113 Throssell Road
Residential
71 Atlantic Way
Residential
165 West Atlantic Way
Residential