Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,470 | -66.6% |
| 2024 | $4,395 | +337.5% |
| 2023 | $1,005 | +0.4% |
| 2022 | $1,000 | +4.5% |
Year Built: 1947
48 East Rutherford Lane
Residential
17 East Barnegat Way
Residential
13 East Bay Way
Residential
22 East Bay Way
Residential
27 East Barnegat Way
Residential