Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,620 | -46.0% |
| 2024 | $4,849 | +178.9% |
| 2023 | $1,738 | +0.4% |
| 2022 | $1,731 | +4.5% |
Year Built: 1947
25 West Rutherford Lane
Residential
34 West Brighton Drive
Residential
10 East Barnegat Way
Residential
26 East Surf Way
Residential
45 West Rutherford Lane
Residential