Property Sale
Sale
$159,900
DeedBook 4694, Page 117
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,116 | +3.6% |
| 2024 | $7,838 | +3.4% |
| 2023 | $7,581 | +1.4% |
| 2022 | $7,474 | +1.3% |
Year Built: 1985
310 E Pleasant Grove Road
Residential
279 E Pleasant Grove Road
Residential
44 N Boston Road
Residential
19 Knolls Drive
Residential
181 Frank Applegate Road
Residential