Property Sale
Sale
$386,800
DeedBook 10316, Page 1346
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,199 | +4.0% |
| 2024 | $10,764 | +4.1% |
| 2023 | $10,338 | +1.4% |
| 2022 | $10,192 | +1.2% |
Year Built: 2001
29 Pine Valley Road
Residential
37 Baltusrol Drive
Residential
25 Shadow Creek Court
Residential
3 Pine Valley Road
Residential
82 Cypress Point Lane
Residential