Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5623, Page 914
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2000 | $55 | +5.0% |
| 1999 | $52 | +1.9% |
| 1998 | $51 | +8.8% |
| 1997 | $47 | +1.9% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.