Property Sale
Sale
$245,000
DeedBook 15055, Page 388
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,896 | +3.8% |
| 2024 | $6,644 | +8.7% |
| 2023 | $6,112 | +1.3% |
| 2022 | $6,032 | +2.0% |
Year Built: 1968
116 Irvington Road
Residential
115 Paterson Road
Residential
108 Marine Road
Residential
202 Maplewood Road
Residential
113 Fifth Street
Residential