Skip to content

112 W Millstream Rd(Unit QFARM)Cream Ridge, NJ 08514

Last Sale Date
Aug 23, 2023

Property Information

Block43
Lot5.01
QualifierQFARM
CountyOcean
MunicipalityPlumsted Twp
Tax Map Page3

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningRA2
Sq Footage---
Acreage16

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$6,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$6,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$333+7.2%
2024$311+8.6%
2023$286+2.4%
2022$279+2.1%
Property History

Property Sale

Sale
$0