Property Sale
Sale
$137,670
DeedBook 12631, Page 1312
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,687 | +1.0% |
| 2024 | $2,661 | — |
703 Mill Creek Road
Commercial
697 Mill Creek Road
Commercial
697 Mill Creek Road
Commercial
697 Mill Creek Road
Commercial
697 Mill Creek Road
Commercial