Skip to content

Manahawkin Lake ParkManahawkin, NJ 08050

Last Sale Date
May 14, 2018

Property Information

Block73
Lot41
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityStafford Twp
Tax Map Page77

Building Details

Building Class---
DescriptionRESTROOMS
Dwellings1
ZoningCP
Sq Footage---
Acreage0.95

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,500
7%
Improvement Value:$19,300
93%
Total Assessment$20,800

Sale
$0