Property Sale
Sale
$300,000
To:
Sq Ft1,305DeedBook 3403, Page 206
To:
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,956 | +1.5% |
| 2024 | $8,822 | +2.2% |
| 2023 | $8,634 | +0.9% |
| 2022 | $8,556 | +0.1% |
To:
From:
To:
Year Built: 1988
2 Tulip Crescent Unit 2c
Residential
1 Tulip Crescent Unit 2b
Residential
1 Tulip Crescent Unit 1d
Residential
4 Tulip Crescent Unit 2c
Residential
9 Tulip Crescent Unit 1a
Residential