Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,556 | +1.5% |
| 2024 | $9,413 | +2.2% |
| 2023 | $9,212 | +0.9% |
| 2022 | $9,129 | +0.1% |
Year Built: 1988
9 Tulip Crescent Unit 2b
Residential
7 Tulip Crescent Unit 2c
Residential
7 Tulip Crescent Unit 2a
Residential
12 Tulip Crescent Unit 2b
Residential
12 Tulip Crescent Unit 2d
Residential