Skip to content

128 First StPassaic, NJ 07055

Built 1957

Last Sale Date
Jan 8, 2024

Property Information

Block1046
Lot1
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2 B
Dwellings---
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage0.92

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$240,000
2%
Improvement Value:$10,644,500
98%
Total Assessment$10,884,500

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1957