Property Sale
Sale
$317,000
To:
Sq Ft2,649DeedBook 2983, Page 288
To:
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,616 | +3.0% |
| 2024 | $14,194 | +6.5% |
| 2023 | $13,329 | +0.8% |
| 2022 | $13,226 | +1.5% |
To:
Year Built: 1930
474 Gregory Ave.
Residential
371 Lafayette Ave
Residential
528 Gregory Ave
Residential
102 Central Ave
Residential
26 Hammond Ave.
Residential