Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook A161, Page 1
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,388 | +3.0% |
| 2024 | $9,117 | +6.5% |
| 2023 | $8,562 | +0.8% |
| 2022 | $8,495 | +1.5% |
Year Built: 1900
398 Lafayette Ave
Residential
54 Irving Pl
Residential
31 Irving Pl
Residential
50 Lincoln St.
Residential
369 Paulison Ave
Residential