Property Sale
Sale
$53,000
DeedBook D135, Page 191
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,583 | +3.0% |
| 2024 | $5,421 | +6.5% |
| 2023 | $5,091 | +0.8% |
| 2022 | $5,052 | +1.5% |
Year Built: 1979
88-96 Boulevard
Residential
88-96 Boulevard
Residential
88-96 Boulevard
Residential
88-96 Boulevard
Residential
88-96 Boulevard
Residential