Skip to content

123 High StPassaic, NJ 07055

Last Sale Date
Jun 15, 2023

Property Information

Block3235
Lot1
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionPILOT EXP.2031
Dwellings---
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage151

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$737,100
30%
Improvement Value:$1,725,800
70%
Total Assessment$2,462,900

Sale
$0