Property Built
Built
Year Built: 1910
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,394 | +3.0% |
| 2024 | $8,152 | +6.5% |
| 2023 | $7,655 | +0.8% |
| 2022 | $7,596 | +1.5% |
Year Built: 1910
75 Blaine St
Residential
16 Offord Street
Residential
1 Reid Ave
Residential
356 Howe Ave
Residential
21 Meade Ave
Residential