Property Sale
Sale
$150,000
To:
Sq Ft3,191DeedBook 130, Page 251
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,854 | +3.0% |
| 2024 | $11,512 | +6.5% |
| 2023 | $10,810 | +0.8% |
| 2022 | $10,727 | +1.5% |
To:
Year Built: 1900
128 Jackson St
Residential
64 Van Buren St
Residential
128 Quincy St
Residential
167 Sherman St
Residential
149 Autumn St
Residential