Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
207 President StPassaic, NJ 07055
Church/Charitable
Last Sale Price
$100
Last Sale Date
Dec 23, 2003
Property Information
Block4098
Lot21
Dwellings---
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage0.23
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$95,000
75%
Improvement Value:$32,500
25%
Total Assessment$127,500
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.