Skip to content

109-111 Lexington AvenuePassaic, NJ 07055

Last Sale Date
Jun 15, 2023

Property Information

Block4117
Lot6
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description1 BC
Dwellings---
ZoningO-R
Sq Footage---
Acreage0.12

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$71,500
7%
Improvement Value:$927,000
93%
Total Assessment$998,500

Sale
$0