Property Sale
Sale
$173,500
To:
Sq Ft2,105DeedBook 255, Page 292
To:
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,867 | +3.9% |
| 2024 | $14,307 | +9.5% |
| 2023 | $13,061 | +7.2% |
| 2022 | $12,183 | +3.1% |
To:
Year Built: 1955
325-327 Preakness Ave
Residential
323-327 Linwood Ave
Residential
172-174 Maitland Ave
Residential
174-176 Burlington Ave
Residential
262-264 Emerson Ave
Residential