Property Sale
Sale
$281,000
From:
To:
DeedBook 2866, Page 148Recorded7/29/2016
From:
To:
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,037 | +3.9% |
| 2024 | $9,659 | +9.5% |
| 2023 | $8,818 | +7.2% |
| 2022 | $8,225 | +3.3% |
From:
To:
Year Built: 1955
169-171 Chamberlain Ave
Residential
99-101 Arlington Ave
Residential
29 Salem Rd Cv
Residential
223-225 Arlington Ave
Residential
236-240 Burlington Ave
Residential