Property Sale
Sale
$410,000
To:
Sq Ft2,348DeedBook 1372, Page 66
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,642 | +3.9% |
| 2024 | $11,203 | +9.5% |
| 2023 | $10,228 | +7.2% |
| 2022 | $9,540 | +4.2% |
To:
Year Built: 1940
15-17 Sherman Ave
Residential
136 Albion Ave
Residential
32 Manchester Ave
Residential
149-151 Edmund Ave
Residential
35 Manchester Ave
Residential