Foreclosure Case F-018645-13
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,366 | +3.9% |
| 2024 | $8,051 | +9.5% |
| 2023 | $7,350 | +7.2% |
| 2022 | $6,855 | +4.6% |
Year Built: 1940
108-114 Lexington Ave
Residential
174-178 Arlington Ave
Residential
119-121 Arlington Ave
Residential
57 Sherman Ave
Residential
53-55 Arlington Ave
Residential