Skip to content

34-48 Temple StPaterson, NJ 07522

Last Sale Date
Apr 21, 2015

Property Information

Block201
Lot43

Zoning---
Sq Footage9,882
Acreage0.59

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$298,100
37%
Improvement Value:$498,400
63%
Total Assessment$796,500

Sale
$0