Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,297 | +3.9% |
| 2024 | $13,758 | +9.5% |
| 2023 | $12,560 | +7.2% |
| 2022 | $11,715 | +3.2% |
Year Built: 1900
9 May St
Residential
61-63 Lafayette St
Residential
85 Holsman St
Residential
110-112 N 2nd St Cv
Residential
510-512 River St
Residential