Property Sale
Sale
$270,000
To:
Sq Ft1,754DeedBook 4466, Page 95
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,065 | +3.9% |
| 2024 | $7,761 | +9.5% |
| 2023 | $7,086 | +7.2% |
| 2022 | $6,609 | +3.3% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.