Skip to content

357-359 10th AvePaterson, NJ 07514

Church/Charitable

Last Sale Price
$375,000
Last Sale Date
Oct 28, 2003

Property Information

Block3304
Lot18
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPaterson City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2 F
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$128,500
6%
Improvement Value:$1,960,000
94%
Total Assessment$2,088,500

Sale
$375,000

To:

DeedBook 1501, Page 41

Property Sale

SaleMulti
$375,000
DeedBook D233, Page 188