Skip to content

349 Van Houten StPaterson, NJ 07501

Last Sale Date
Aug 23, 1995

Property Information

Block4201
Lot15

Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$79,700
7%
Improvement Value:$1,000,000
93%
Total Assessment$1,079,700

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History

No events match the selected filters.