Skip to content

444-454 Main StPaterson, NJ 07501

Last Sale Date
Feb 3, 2017

Property Information

Block5902
Lot7

Assessment

Land Value:$1,004,200
20%
Improvement Value:$3,984,500
80%
Total Assessment$4,988,700

Sale
$0