Skip to content

10-14 Spring StPaterson, NJ 07501

Last Sale Date
Apr 21, 2021

Property Information

Block6102
Lot1

Sq Footage---
Acreage0.8

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$700,000
7%
Improvement Value:$8,907,800
93%
Total Assessment$9,607,800

Sale
$0