Skip to content

17 Chestnut StPaterson, NJ 07501

Church/Charitable

Last Sale Price
$3,000
Last Sale Date
Jul 8, 2002

Property Information

Block6314
Lot9

Sq Footage---
Acreage0.04

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$18,900
87%
Improvement Value:$2,800
13%
Total Assessment$21,700

Sale
$3,000

To:

DeedBook 458, Page 87