Property Sale
Sale
$155,000
From:
To:
DeedBook 3284, Page 90Recorded4/11/2018
From:
To:
Year Built: 1888
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,399 | +3.9% |
| 2024 | $10,007 | +9.5% |
| 2023 | $9,136 | +7.2% |
| 2022 | $8,521 | +3.2% |
From:
To:
Year Built: 1888
177 N Main St
Residential
26-28 Bergen St
Residential
363 Van Houten St
Residential
114-116 Keen St
Residential
78-80 Graham Ave
Residential