Property Sale
Sale
$169,000
To:
Sq Ft2,558DeedBook 3047, Page 22
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,757 | +3.9% |
| 2024 | $9,389 | +9.5% |
| 2023 | $8,572 | +7.2% |
| 2022 | $7,995 | +4.7% |
To:
Year Built: 1940
113 Sherman Ave
Residential
142 Kearney St
Residential
182-184 Kearney St
Residential
130-132 Marion St
Residential
145-147 Jasper St
Residential