Property Sale
Sale
$360,000
To:
Sq Ft2,164DeedBook 3877, Page 228
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,720 | +3.9% |
| 2024 | $10,316 | +9.5% |
| 2023 | $9,418 | +7.2% |
| 2022 | $8,784 | +4.2% |
To:
Year Built: 1940
118 Redwood Ave
Residential
15 Furrey Pl Cv
Residential
125-127 Wayne Ave
Residential
91 Albion Ave
Residential
24 Sherman Ave
Residential