Property Sale
SaleMulti
$98,000
DeedBook D2148, Page 86
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,957 | +3.9% |
| 2024 | $12,468 | +9.5% |
| 2023 | $11,382 | +7.2% |
| 2022 | $10,617 | +4.1% |
Year Built: 1940
178-180 Kearney St
Residential
487-489 Totowa Ave
Residential
49 Sheridan Ave
Residential
92 Redwood Ave
Residential
22 Sheridan Ave
Residential