Skip to content

438 Union AvePaterson, NJ 07502

Church/Charitable

Last Sale Price
$104,000
Last Sale Date
Nov 21, 1997

Property Information

Block916
Lot6
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPaterson City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2 CB
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage2,261
Acreage0.04

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$53,100
17%
Improvement Value:$254,900
83%
Total Assessment$308,000

Sale
$104,000

To:

Sq Ft2,261DeedBook 153, Page 23