Property Sale
Sale
From:
To:
Sq Ft2,137DeedBook 3152, Page 243Recorded9/28/2017
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,022 | +4.0% |
| 2024 | $12,522 | +1.2% |
| 2023 | $12,369 | +0.4% |
| 2022 | $12,314 | +2.0% |
From:
To:
Year Built: 1957
9 Elmwood Terr
Residential
39 Clifford Dr
Residential
11 Susan Ave
Residential
3 Laurel Dr
Residential
28 Shady Terr
Residential