Skip to content

115 Mack StWayne, NJ 07470

Vacant Land

Last Sale Price
$50,000
Last Sale Date
Jun 4, 2007

Property Information

Block1509
Lot12

Sq Footage---
Acreage0.23

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$38,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$38,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,271+4.0%
2024$2,184+1.2%
2023$2,158+0.4%
2022$2,148+2.0%
Property History
Sales2

Property Sale

Sale
$50,000

To:

DeedBook 1461, Page 210

Property Sale

Sale
$11,000
DeedBook P 122, Page 328