Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,064 | +4.0% |
| 2024 | $17,371 | +1.2% |
| 2023 | $17,159 | +0.4% |
| 2022 | $17,083 | +2.0% |
Year Built: 1962
406 Ratzer Rd
Residential
169 Hillcrest Dr
Residential
76 Lenox Rd
Residential
38 Ingraham Terr
Residential
25 Cardinal Way
Residential