Property Sale
Sale
$477,000
To:
Sq Ft1,584DeedBook 1779, Page 202
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,420 | +4.0% |
| 2024 | $12,906 | +1.2% |
| 2023 | $12,748 | +0.4% |
| 2022 | $12,691 | +2.0% |
To:
Year Built: 1957
40 Carol Place
Residential
50 White Oak Lane
Residential
19 Pelham Rd
Residential
12 Chapel Place
Residential
15 Palmer Dr
Residential