Property Sale
Sale
$350,000
To:
Sq Ft1,589DeedBook 327, Page 49
To:
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,100 | +4.0% |
| 2024 | $11,636 | +1.2% |
| 2023 | $11,494 | +0.4% |
| 2022 | $11,443 | +2.0% |
To:
Year Built: 1961
16 Fern Terr
Residential
11 Sylvan Terr
Residential
19 Corvair Place
Residential
7 Evelyn Terr
Residential
57 Sylvan Terr
Residential