Skip to content

Woodside AveWayne, NJ 07470

Last Sale Date
Jan 5, 2008

Property Information

Block2000
Lot58

Sq Footage---
Acreage6.24

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$179,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$179,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$10,685+4.0%
2024$10,275+1.2%
2023$10,149+0.4%
2022$10,105+2.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0