Skip to content

61 Riverlawn DrWayne, NJ 07470

Public Property

Last Sale Price
$112,000
Last Sale Date
Nov 30, 1999

Property Information

Block209
Lot4

Sq Footage---
Acreage0.23

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$44,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$44,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2001$1,340+2.4%
2000$1,308
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$112,000

To:

DeedBook 164, Page 183