Property Sale
Sale
$445,000
To:
Sq Ft2,552DeedBook 2275, Page 34
To:
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,413 | +4.0% |
| 2024 | $13,860 | +1.2% |
| 2023 | $13,691 | +0.4% |
| 2022 | $13,630 | +2.0% |
To:
Year Built: 1961
8 Drayton Place
Residential
4 Braemar Dr
Residential
48 Tilghman Dr
Residential
8 Bristol Place
Residential
61 Webster Dr
Residential