Property Sale
Sale
$340,700
To:
Sq Ft1,842DeedBook 2870, Page 189
To:
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,446 | +4.0% |
| 2024 | $11,007 | +1.2% |
| 2023 | $10,872 | +0.4% |
| 2022 | $10,824 | +2.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1970
8 Concord Place
Residential
31 Tilghman Dr
Residential
23 Tilghman Dr
Residential
56 Webster Dr
Residential
19 Stuckler Lane
Residential