Property Sale
Sale
$415,000
To:
Sq Ft2,200DeedBook 3178, Page 121
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,479 | +4.0% |
| 2024 | $13,923 | +1.2% |
| 2023 | $13,753 | +0.4% |
| 2022 | $13,692 | +2.0% |
To:
Year Built: 1957
33 Charlotte Terr
Residential
28 Atwood Place
Residential
12 Douglas Way
Residential
15 Burke Rd
Residential
48 Baldwin Terr
Residential