Property Sale
Sale
$187,500
To:
Sq Ft1,633DeedBook 447, Page 114
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,117 | +4.0% |
| 2024 | $12,614 | +1.2% |
| 2023 | $12,459 | +0.4% |
| 2022 | $12,404 | +2.0% |
To:
Year Built: 1962
33 Leslie Dr
Residential
31 Emerson Place
Residential
27 Emerson Place
Residential
38 Hanover Place
Residential
42 Hanover Place
Residential