Property Sale
Sale
$345,000
To:
Sq Ft889DeedBook 4827, Page 166
To:
From:
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,035 | +4.0% |
| 2024 | $5,804 | +1.2% |
| 2023 | $5,733 | +0.4% |
| 2022 | $5,707 | +2.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1962
28-2a Knox Terrace
Residential
36-2a Knox Terrace
Residential
1148-2a Valley Rd
Residential
34-2c Knox Terrace
Residential
50-1b Knox Terrace
Residential